O nás

Mika ateliér je nově vzniklý subjekt, který chce v současné době nabídnout spolupráci v oboru osvětlení při řešení  požadavků  na kvalitní osvětlení bez závislosti na obchodních strategiích dodavatelských firem. Chtěl by se stát důvěryhodným partnerem investorům  uvažujících o instalaci osvětlovacích soustav ve svých kancelářích, průmyslových halách, sportovních halách, obchodech a provozovnách, v parcích, na ulicích. Být také zkušeným partnerem při osvětlování architektury apod. Ve své činnosti jdeme do detailu.

Co nabízíme:

Poradenství: stanovení potenciálu zlepšení, realizace změn, zajištění potřebných dat a faktů za účelem vyhotovení nabídky.

Přezkoumání současného stavu: zhotovení majetkového pasportu VO, provádění elektrických měření, kategorizace měřených ploch.

Plánování: stanovení priorit zadavatele a naléhavých nedostatků zařízení, vytvoření plánu obnovy.

Vypracování rozpočtu: na základě přezkoumání současného stavu a plánování se stanoví limit nákladů.

Vývoj: naše zkušenosti Vám zajistí odbornou podporu od vytvoření individuálního projektu až po jeho realizaci.

Výpočty intenzity osvětlení: provádíme výpočty intenzity osvětlení za pomoci výpočetních programů dle platných norem pro venkovní i vnitřní osvětlení.

Měření osvětlení: společně s našimi partnery provádíme měření osvětlení v exteriéru i interiéru.

Design osvětlení: zpracováváme kreativní koncepty osvětlení ve spolupráci s návrháři, umělci i architekty.

Stavební dozor v místě: provádíme doprovodnou kontrolu realizace projektu.

 


Parse error: syntax error, unexpected '<', expecting end of file in /data/web/virtuals/151825/virtual/www/wp-content/themes/zeal/comments.php on line 12